Sixtina 34. HOOAEG!

Tunniplaan

Esmaspäev

16:00-17:30 Lastetants (7+) – Liisa Humonen

17:30 – 19:00 Noored (12+) – Liisa Humonen

19:00 – 20:30 Jazz-Funk (16+) – Eghert SirN

2X NÄDALAS 29€ KUUS, 3X NÄDALAS 33€ KUUS UNLIMITED 53€ KUUS

 

Teisipäev

18:00-19:30. Show Hip Hop – Herta Soro

 

2X NÄDALAS 29€ KUUS, 3X NÄDALAS 33€ KUUS UNLIMITED 52€ KUUS

Kolmapäev

16:00-17:30 Lastetants (7+) – Liisa Humonen

17:30 – 19:00 Noored (12+) – Liisa Humonen

19:00 – 20:30 Street (16+) – Eghert SirN

2X NÄDALAS 29€ KUUS, 3X NÄDALAS 33€ KUUS UNLIMITED 52€ KUUS

NELJAPÄEV

19:00-20:30 Show (12+) – Helen Kossas

 

2X NÄDALAS 29€ KUUS, 3X NÄDALAS 33€ KUUS UNLIMITED 52€ KUUS

Reede

16:00-17:30 Modellindus – Tiina Jantson

18:00-19:30 Heels 16+

 

2X NÄDALAS 29€ KUUS, 3X NÄDALAS 33€ KUUS UNLIMITED 53€ KUUS

Laupäev

14:00-16:00 Heels (16+) – Eghert SirN

 

2X NÄDALAS 29€ KUUS, 3X NÄDALAS 33€ KUUS UNLIMITED 53€ KUUS

Stiilid

JAZZ

JAZZ

TÄNAVATANTS

TÄNAVATANTS

KARAKTER TANTS

KARAKTER TANTS

JAZZ-FUNK

JAZZ-FUNK

MODELLINDUS

MODELLINDUS

HEELS

HEELS

Treenerid

Tiina Jantson

Direktriss & Modellistuudio juhendaja

Modelliteadmisi jagab noortele Tiina Jantson, kes ise on töötanud palju aastaid kunagises “Tallinna Moemajas” professionaalse modellina ja tänaseks välja õpetanud väga palju noori misse ja modelle, kes Eestile kuulsust toonud arvukatelt maailmalavadelt. Ta on lavastanud sadu moeetendusi, toonud lavale ülimenukaid laste tantsuetendusi, korraldanud arvukaid talendi – ja iludusvõistlusi nii Eestis kui ka Baltikumis. SIXTINA korraldatud võistluste võitjad esindavad meie riiki igal aastal arvukatel maailmavõistlustel. Tiina Jantson on Eesti Rahvuslikuks direktoriks väga paljudele Missivõistlustele maailmas ja tihtipeale ka Rahvusvahelise Ilužürii liige. Kõigil, kellel huvi missivõistluste vastu, saavad Sixtinast kogu vajaliku väljaõppe.

Eghert-Sören Nõmm

Tänavatants/Jazz-Funk/Heels

Meie noor treener Eghert-Sören Nõmm on olnud laval 5 aastasest peale. Ta võitis juba 2002.a.Maailma Meistrivõistlustel Lavakunstis Hollywoodis Junioride Maailmatšempioni tiitli. Tänaseks on tema kontol väga palju erinevaid tiitleid, võite, medaleid ja karikaid paljudelt võistlustelt erinevates maades. Nüüd jagab ta oma oskusi treenerina kõigile neile noortele, kes kogu südamest soovivad tantsima õppida. Eghert on esindanud Eestit Getter Jaani tantsijana Eurovisioonil, menukaimas telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” tantsijana, on ka maailmakuulsa Eesti artisti Kerli lavashow koreograaf ja üks tantsijatest. Eghert on osalenud ka ainsana kogu Baltikumist maailma suurimas tantsijate teleprojektis “So You Think You Can Dance” Ukraina versioonis “Tancujut Vsje”.

Liisa Humonen

Lastetants

Liisa Humonen on laval olnud juba üle kümne aasta. Alustas Sixtinas tantsimist väikese tüdrukutirtsuna ja tänaseks on kauni neiuna saanud andekaks tantsijaks ning valdab professionaalsel tasandil mitmeid erinevaid tantsustiile. Paljudelt Eesti kui ka rahvusvahelistelt võistlustelt on tema pagasis tänaseks arvukaid medaleid ja tunnustatud kõrgeid kohti. Liisa jagab nüüd oma oskusi ja kogemusi Sixtina algajate rühmadele! Tule ja õpi tantsima just sellise toreda treeneri käe all!

Anita Derjagina

Vogue

Anita Derjagina on meil Sixtinas üks tõeliselt särav ja silmapaistev Voque tantsustiili treener. Ta oskab tuua välja kõikides oma õpilastes sisemise diiva ja julgustab oma eeskujuga ka kõige tagasihoidlikumaid noori ennast ja tantsu nautima.
Ta on osalenud paljude kuulsate treenerite meisterkursustel, rahvusvahelistes tantsulaagrites, osalenud arvukatel võistlustel ja saanud seal ka kõrgeid kohti.
Treeningutel aitab ta tantsijatel saada julgemaks, enesekindlamaks ja stiilsemaks.

Kertu Raja

Karaktertants / Jazz / Broadway / Show

Kertu Raja on “lavalaudadel suureks kasvanud.” Alustas Kaari Sillamaa Lasteteatris 7-aastasena ning on selle aja jooksul mänginud mitmeid rolle erinevates muusikalides ja draamatükkides. Kertu on üles astunud nii kodumaistel kui ka rahvusvahelistel lavadel, seriaalides ja filmides. Teeb koreograafiad nii muusikalidesse, lavastustesse ja festivalidele ja võistlustele (muusikal “Uksed”, “Birgitta Festival”, tantsuetendus “Mina tantsin…” jne)

Aastal 2011 pälvis Kertu Ülevabariigilise Noorte muusikateatrite „Noor koreograafi“ tiitli, aastal 2012 pärjati Kertu „Noore Kultuuritegija“ tiitliga. 2016.a. pärjati Kertu “Miss Talent” tiitliga Hiinas. Lisaks on saanud Kertu koreograafiad erinevatel festivalidel ja võistlustel tunnustatud, näiteks Koolitants 2019 laureaadi ja nominendi tiitlid jms.

Irina Pikulik

Femme Fatale

Olen kolme imetoreda lapse ema. Töötan jõusaali administraatorina, õpetan Joogat, annan tantsu ja plastika trenne. Olen spordi ja tantsimisega tegelenud kogu teadliku elu. Tantsimise aluseks on olnud balleti treeningud, edasi rahva- ja showtants, hiljem lisandusid Ladinatantsud. Olen osalenud paljude väga kuulsate tantsutreenerite meistriklassides, käinud korduvalt Euroopa erinevates tantsulaagrites oskusi täiendamas. Ise käin regulaarselt Jazz Funk, Street, Heels ja Postitantsu treeningutel. Osalesin ka sellel aastal Missis Estonia 2021 iludusvõistlusel, kus võitsin Mrs. Talent ja Mrs. Fitness tiitlid.

Tahan nüüd enda oskusi anda edasi kõigile nendele naistele, kellel huvi Joogatreeningute või Naiseliku plastilise liikumise vastu.

Registreeru huviringi

Eelregistreeruge huviringi täites allolev ankeet.
Kui soovite lisainfot siis helistage telefoni numbril +372 5656 8923 või saatke email: sixtina2001@yahoo.com

AVATUD USTE ESIMENE TRENN ON TASUTA!

Tantsustiili valimine*

14 + 5 =