Sixtina avatud uksed!

Tunniplaan

Esmaspäev

16:00-17:30 lasatetants (7+) – Liisa Humonen

17:30 – 19:00 jazz-funk (12+) – Eghert Sirn

19:00 – 20:30 jazz-funk (16+) – Eghert Sirn

2X NÄDALAS 24€ KUUS, 3X NÄDALAS 28€ KUUS

Teisipäev

16:00-18:00 vogue (13+) – Amory Tingz

19:00 – 20:30 street beginners – Eghert Sirn

2X NÄDALAS 24€ KUUS, 3X NÄDALAS 28€ KUUS

Kolmapäev

16:00-17:30 lasatetants (7+) – Liisa Humonen

17:30 – 19:00 jazz (12+) – Kertu Raja

19:00 – 20:30 street (16+) – Eghert Sirn

2X NÄDALAS 24€ KUUS, 3X NÄDALAS 28€ KUUS

Reede

16:00-17:30 Modellindus – Tiina Jantson

2X NÄDALAS 24€ KUUS, 3X NÄDALAS 28€ KUUS

Laupäev

13:00-14:30 Heels (16+) – Eghert Sirn

15:00 – 16:15 Jazz Crew Audition (12+) – Eghert Sirn

16:20 – 17:50 Sir N Crew Audition (16+) – Eghert Sirn

2X NÄDALAS 24€ KUUS, 3X NÄDALAS 28€ KUUS

Stiilid

JAZZ

JAZZ

TÄNAVATANTS

TÄNAVATANTS

KARAKTER TANTS

KARAKTER TANTS

JAZZ-FUNK

JAZZ-FUNK

MODELLINDUS

MODELLINDUS

HEELS

HEELS

Treenerid

Tiina Jantson

Direktriss & Modellistuudio juhendaja

Modelliteadmisi jagab noortele Tiina Jantson, kes ise on töötanud palju aastaid kunagises “Tallinna Moemajas” professionaalse modellina ja tänaseks välja õpetanud väga palju noori misse ja modelle, kes Eestile kuulsust toonud arvukatelt maailmalavadelt. Ta on lavastanud sadu moeetendusi, toonud lavale ülimenukaid laste tantsuetendusi, korraldanud arvukaid talendi – ja iludusvõistlusi nii Eestis kui ka Baltikumis. SIXTINA korraldatud võistluste võitjad esindavad meie riiki igal aastal arvukatel maailmavõistlustel. Tiina Jantson on Eesti Rahvuslikuks direktoriks väga paljudele Missivõistlustele maailmas ja tihtipeale ka Rahvusvahelise Ilužürii liige. Kõigil, kellel huvi missivõistluste vastu, saavad Sixtinast kogu vajaliku väljaõppe.

Eghert-Sören Nõmm

Tänavatants/Jazz-Funk/Heels

Meie noor treener Eghert-Sören Nõmm on olnud laval 5 aastasest peale. Ta võitis juba 2002.a.Maailma Meistrivõistlustel Lavakunstis Hollywoodis Junioride Maailmatšempioni tiitli. Tänaseks on tema kontol väga palju erinevaid tiitleid, võite, medaleid ja karikaid paljudelt võistlustelt erinevates maades. Nüüd jagab ta oma oskusi treenerina kõigile neile noortele, kes kogu südamest soovivad tantsima õppida. Eghert on esindanud Eestit Getter Jaani tantsijana Eurovisioonil, menukaimas telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” tantsijana, on ka maailmakuulsa Eesti artisti Kerli lavashow koreograaf ja üks tantsijatest. Eghert on osalenud ka ainsana kogu Baltikumist maailma suurimas tantsijate teleprojektis “So You Think You Can Dance” Ukraina versioonis “Tancujut Vsje”.

Kertu Raja

Karaktertants / Jazz / Broadway

Kertu Raja on “lavalaudadel suureks kasvanud.” Alustas Kaari Sillamaa Lasteteatris 7-aastasena ning on selle aja jooksul mänginud mitmeid rolle erinevates muusikalides ja draamatükkides. Kertu on üles astunud nii kodumaistel kui ka rahvusvahelistel lavadel, seriaalides ja filmides. Teeb koreograafiad nii muusikalidesse, lavastustesse ja festivalidele ja võistlustele (muusikal “Uksed”, “Birgitta Festival”, tantsuetendus “Mina tantsin…” jne)

Aastal 2011 pälvis Kertu Ülevabariigilise Noorte muusikateatrite „Noor koreograafi“ tiitli, aastal 2012 pärjati Kertu „Noore Kultuuritegija“ tiitliga. 2016.a. pärjati Kertu “Miss Talent” tiitliga Hiinas. Lisaks on saanud Kertu koreograafiad erinevatel festivalidel ja võistlustel tunnustatud, näiteks Koolitants 2019 laureaadi ja nominendi tiitlid jms.

Liisa Humonen

Lastetants

Liisa Humonen on laval olnud juba üle kümne aasta. Alustas Sixtinas tantsimist väikese tüdrukutirtsuna ja tänaseks on kauni neiuna saanud andekaks tantsijaks ning valdab professionaalsel tasandil mitmeid erinevaid tantsustiile. Paljudelt Eesti kui ka rahvusvahelistelt võistlustelt on tema pagasis tänaseks arvukaid medaleid ja tunnustatud kõrgeid kohti. Liisa jagab nüüd oma oskusi ja kogemusi Sixtina algajate rühmadele! Tule ja õpi tantsima just sellise toreda treeneri käe all!

Janette Norkko

Urban Contemporary

Janette on vabakutseline tantsija, koreograaf ning tantsuõpetaja, kes on lõpetanud Eesti Tantsuagentuuri Tantsukooli ning ka Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna BA. Samuti on ta ennast arendanud nii Eesti kui ka mitmete välismaa koreograafide käe all ning osalenud erinevates projektides, sealhulgas tantsinud ka Rahvusooper Estonias. Saanud osa mitmel hooajal Lukas McFarlane’i SEEDS programmis ning tema muudes tegemistes. Hetkel annab ta tunde Tallinnas ja käib ennast täiendamas ning projekte tegemas ka Inglismaal. 

“Koreograafias segan tihti erinevaid contemporary stiile ja pean oluliseks isikliku liikumiskeele arendamist ning vabadust interpreteerida. Hindan puhtust ja mängulisust mis on põimitud tunnetusliku emotsiooniga.”

Karli Haava

Street

Alustasin tantsimisega 11 aastat tagasi. Selle aja jooksul olen olnud nii tantsija, kui ka tantsuõpetaja erinevates Eesti tantsukoolides. Lisaks sellele olen osa võtnud erinevatest tantsuga seotud projektidest ning käinud end arendamas ka mujal maailmas nagu näiteks USA’s, Kreekas, Horvaatias, Londonis, kus viimases omandasin ka tantsu ja koreograafia alase hariduse. 

Minu loomingus on väga suur osa erinevatel tänavatantsu stiilidel, mis vahel on põimitud paraja annuse kaasaegse tantsuga. Mulle meeldib kombata tundmatuses ning proovida uusi asju. Ma hindan väga töökust ja inimeste soovi ja tahet pidevalt areneda. Seetõttu on ka minu looming pidevas muutuses ja arengus.

Maris Ootsing

Show

Maris on tantsinud juba väikesest peale ning on omandanud kogemust erinevates lavatantsudes. Sündinud Showtantsude Queen on mitmekülgsust arendanud ka streedi, contemporary, broadway ja jazzantsude suunal ning arendab end pidevalt edasi uusi väljakutseid vastu võttes. 

Oma arengut tantsijana on Maris edendanud ka USAs, Horvaatias, Itaalias ja Hispaanias  osaledes erinevatel workshop’idel ja laagrites. Samuti on treeninud väga paljute kuulsate koreograafide käe all nagu EZtwins, Niclas Milling, Ivan Keim jt.

Tantsijana on saavutanud Maris kolmekordse võidu Kuldse Karika Mixis ning premeeritud Tartumaa parimaks tantsijaks Koolitantsul. Kaasa on löönud ta ka saates “Su nägu kõlab tuttavalt” ning esinenud Eesti artistidega nagu Tanja Mihhailova-Saar, Getter Jaani ja Rolf Roosalu jt.

Treenerina on töötanud ja üles kasvanud ta Shaté Tantsukoolis ning koreograafina lavale toonud kavu juba üle 10 aasta. Marise lavastused on saavutanud Eestis ning ka välisvõistlustel konkurentsitihadates arvestuses kõrgeid kohti.